Про нас
  Новини
Продукція
Фотогалерея
Контакти
  Технічна консультація



Наші дилери:


Центральний офіс

ТОВ "Завод "ПАВЛОГРАДСПЕЦМАШ"

Контактні телефони і електронні адреси:

Відділ Посада ПІБ Контакти
Генеральний директор Гальченко
Григорій

приймальня:
(0563) 20-93-84

info@lesa.budmajster.com

Відділ продажу Менеджер з продажу опалубки Кравцов Ярослав

(0563)20-93-81

(050)382-81-10

(067)401-99-63

SalesS-Dnepr@lesa.budmajster.com

Менеджер з продажу будівельних риштувань Стасюк Олександр

(0563)20-93-81

(050)450-37-70

(067)401-69-48

SalesS@lesa.budmajster.com

Менеджер з продажу пересувних риштувань Лобанова Наталя

(0563)20-93-81

(050)360-67-32

(067)401-51-13

Sales@lesa.budmajster.com

Відділ супроводу продажу Начальник відділу Шедова Вікторія

(0563)20-93-77

(050)341-75-14

(067)401-13-25

Service-Head@lesa.budmajster.com

Менеджер Лебедєва Оксана Павлова Олена

(0563)20-93-77

zakaz-1@lesa.budmajster.com

Відділ маркетингу та реклами Менеджер Акимова Світлана

(0563)20-93-77

marketing@lesa.budmajster.com

Відділ постачання та ЗЕД Начальник відділу Акуліна Тамара

(0563)20-93-82

(050)410-49-07

(067)401-18-52

Supply-Head@lesa.budmajster.com

Менеджер Кравець Наталя

(0563)20-93-82

supply@lesa.budmajster.com

Бухгалтерія

Головний бухгалтер

Мамадалієва
Тетяна

(0563)20-93-84

CFO@lesa.budmajster.com

Бухгалтер   account@lesa.budmajster.com
Робота з персоналом

Менеджер

Добропас Надія

(0563)26-64-18

hr@lesa.budmajster.com

Аналітичний Економіст Найденко Лариса

(0563)20-93-84

economist@lesa.budmajster.com

Проектний відділ Начальник відділу Джежела Лілія

(0563)20-93-84

Tech-Head@lesa.budmajster.com

СКЯ Начальник відділу Забудько Тамара

(0563)20-93-84

claims@lesa.budmajster.com

 

Поштова адреса:
51412, Україна, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Терьошкіна, 9/3
(схема розташування)

Юридична адреса:
51412, Україна, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Терьошкіна, 9/3

Банківські і податкові реквізити ТОВ "Завод "Павлоградспецмаш":

р/р 26008200029 в ВАТ АБ "Укргазбанк"
МФО 320478
ЄДРПОУ 20303352
Індивідуальний податковий номер 203033504108
№ свідоцтва про реєстрацію 100131463 від 31.07.2008 р.